Uczniowie modlą się za ofiary w Smoleńsku

informacje Zostaw komentarz

We wtorek o godz. 9.00 rozpoczęła się msza św. koncelebrowana, której przewodniczył i homilie wygłosił ks. Marcin w intencji wszystkich zmarłych tragicznie w katastrofie prezydenckiego samolotu. Na mszy św. obecni byli: starosta świebodziński Zbigniew Szumski, w-ce starosta, dyrektorzy LO, nauczyciele LO i SP2 i społeczność uczniowska tych dwóch szkół.

Komentarze (7) do “Uczniowie modlą się za ofiary w Smoleńsku”

 1. John Says:

  Witam ! Zgadzam się z Twoimi twierdzeniami -Mancer w 100 %!. Ciało kocebie cechuje m.in. to, że ich układ wrażliwy na wrażenia dotykowe ma więcej zakończeń nerwowych, niż ciało mężczyzn; przez to są bardzo, ale to bardzo wrażliwe na tzw. eskalację. Jednakże cechy ich fizyczności sprawiają także to, że są bardziej wrażliwe na bf3l fizyczny; jest to m.in. powodem tego, że pragną czuć się bezpiecznie przy mężczyźnie. Świadome wzbudzanie owego poczucia bezpieczeństwa spowodowanego męską inicjatywą zmierzającą do otoczenia je troskę z jednoczesną subtelną początkowo prawie niezauważalną, eskalacją ich ciał działa cuda. Oczywiście, ważne są rf3wnież inne aspekty budowania trwałych relacji z kobietą; zapewne wiesz o tym, że kobiety zwracają uwagę dosłownie na każdy szczegf3ł O tym jak skuteczna jest siła eskalacji przekonałem się na przykładzie moich randek. Choćby ostatnio; poznałem osobę za pomocą jednego z portali randkowych, trochę pisaliśmy do siebie. Spotkaliśmy się..Obecnie mam za sobą drugie spotkanie z nią, a już jesteśmy na etapie pieszczot i pocałunkf3w, ona wręcz o nie zabiega Porf3wnuje nasz romans do tego z filmu 9 i pf3ł tygodnia (jeżeli go znacie?),wysyłając mi tym samym bardzo wyraźne komunikaty świadczące o jej fantazjach i potrzebach erotycznych (wierzcie mi, kobiety bardzo często sygnalizują pewne rzeczy także dotyczące jej otwartości seksualnej z nadzieją, że mężczyzna poprawnie odczyta ich znaki) pragnie, abym za jakiś czas narysował jej akt Dodam, że nie jest to osoba o tak zwanych rozwiązłych obyczajowo przyzwyczajeniach, przeciwnie! Może nie uwierzycie, ale ostatnio przyznała się do tego, że jeszcze nigdy nie rozebrała się przed żadnym mężczyzną, a przede zamierza to właśnie uczynić(a jak wspomniałem, mamy za sobą dopiero drugie spotkanie)..A zatem Panowie; słuchajcie Mancera, bo on wie o czym mf3wi Ale przede wszystkim dokładnie obserwujcie kobiety i nie ustawajcie w zdobywaniu kolejnych ciekawych doświadczeń..Pozdrawiam:):)

 2. http://www.ionicbathfootdetox.com/ Says:

  popular analogy that planners and urban designers like to use when describing a city is “a living organism.” A city is an incredibly complex system with a multitude of components that make up the whole. We

 3. http://www.sorethumbsblog.com/ Says:

  There has got to be some kind of loop-hole that would allow the land owners to start mowing down these filthy mexican invaders in greater numbers. The time for debate IS OVER! It’s time for we the people to start doing the federal governments job (protecting each state from invasion as per the Constitution) for them.

 4. cheap car insurance Says:

  Obrigada Linda, vou te dizer que melhorei muito meu estilo depois do blog… Sempre fui um autêntica caiçara, short, blusinha e chinelo mesmo… kkkkkMas estou melhorando para dar o melhor para vocês!!!Beijão

 5. http://www.fashionalityemu.org/ Says:

  I’ll right away take hold of your rss feed as I can’t in finding your email subscription link or newsletter service. Do you have any? Kindly allow me know so that I could subscribe. Thanks.

 6. http://www.mdcteam.com/ Says:

  TT, the wind has come down here, I think!I’m meant to remove a tree today – no big deal safety wise, just a green little wattle less than 2m high – but procrastinating due to the nasty weather outside. So nice not to be working today & until next Thursday.Also, the pruning saw is hiding from me, so will have to use combination of a shitty little panel saw and a too-big crosscut saw.

 7. http://www./ Says:

  me parese muy bacano que le den oprtunidad alas personas com algina discapacidad y tambien que mediaran una oportunidad a mi ya que soy una persona con una discapacidad del miembro superior izquierdo en cualquir aria 3147038630 gracias

Zostaw komentarz

Silnik: Wordpress - Theme N.Design Studio. Spolszczenie: A. Klimowski.
RSS wpisów RSS komentarzy Zaloguj się